[] Блог— офіційний сайт Тонгкат™

Блог

Возрастная импотенция у мужчин

Вікова імпотенція

Існує думка, що кожен прожитий рік не йде на користь чоловічій силі, тож, чим старшим стає чоловік, тим слабша його сексуальна енергія.

перейти до статті »
Профилактика эректильной дисфункции

Профілактика імпотенції

Імпотенцією (еректильною дисфункцією) називають фізіологічну неможливість чоловіка досягти рівня ерекції, необхідної для здійснення статевого акту.
Імпотенція негативно впливає не лише на життя чоловіка, а й жінки (його партнерки). Тож, аби не допустити розвитку статевого безсилля, необхідна компетентна профілактика імпотенції, спрямована на недопущення формування причин, що викликають недугу.

перейти до статті »
Причини імпотенції у чоловіків

Причини імпотенції серед чоловіків молодого, середнього та похилого віку

Імпотенцією, або порушенням еректильної функції називають фізіологічну неможливість чоловіка здійснити статевий акт. Як казав Зігмунд Фрейд, статеве безсилля – найпоширеніша невдача серед представників сильної статі, а причини її, частіше за все, мають психологічний характер.

перейти до статті »
Лікування еректильної дисфункції чоловіків

Імпотенція: симптоми, причини виникнення, профілактика та лікування

Симптоми імпотенції, або статевого безсилля майже неможливо сплутати з проявами інших захворювань: еректильна дисфункція, що має пряме відношення до фізіологічних та психологічних змін в організмі, характеризується частковою або повною неможливістю чоловіка до повноцінного статевого акту.

перейти до статті »
Лікування еректильної дисфункції чоловіків

Еректильна дисфункція: причини розладу, методи ефективного лікування

З чималого переліку проблем, пов’язаних зі здоров’ям, саме еректильна дисфункція здатна ґрунтовно вибити чоловіка з колії. Багато хто вважає імпотенцію крахом життя, чому є пояснення: зі згасанням чоловічої сили, усі фізіологічні процеси стають другорядними. Трагедія недуги ще й у тому, що суспільство сприймає імпотенцію як щось ганебне, а тому найчастіше чоловік залишається зі своєю бідою сам-на-сам.

перейти до статті »

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)