наверх
На час карантину замовлення приймаються за телефонами +38 (098) 678 77 17, +38 (098) 678 77 07

Дія Tongkat® Master Skill

TONGKAT® MASTER SKILL - натуральний продукт на основі малазійського кореня Тонгкат (Еврикома Довголиста). Являє собою удосконалену сучасну рецептуру, що включає унікальну суміш рослинних екстрактів і комплекс натуральних амінокислот та мінералів для підвищення сексуальних можливостей як чоловіків, так і жінок.

TONGKAT® MASTER SKILL стимулює вироблення тестостерону організмом, зміцнює ерекцію у чоловіків. У чоловіків та жінок посилює бажання, подовжує статевий акт, насичує оргазм яскравими відчуттями. Покращує кровообіг в органах малого тазу. Підвищує імунітет. Покращує загальне самопочуття. Знімає розумову та фізичну втому. Підвищує працездатність та сексуальну витривалість.

TONGKAT® MASTER SKILL має унікальну запатентовану формулу, до якої з максимальною ефективністю та збалансованістю зібрані незамінні для статевої сфери людини інгредієнти.

Корінь унікальної рослини Тонгкат (Еврикома Довголиста), що прийшов до нас з тропічних лісів Малайзії та Індонезії, широко відомий як безвідмовний засіб для посилення сексуальної сили.

Йохімбе - дерево, що росте в Заїрі, Камеруні та Габоні. У корі Йохімбе міститься йохімбін, який застосовується для підвищення сексуального збудження, лікування еректильної дисфункції, а також порушень сексуальної функції загального характеру у чоловіків та жінок. Крім того, йохімбін застосовується атлетами для поліпшення спортивних показників, зменшення ваги, зниження втоми, нормалізації кров’яного тиску (спільно з іншими препаратами).

L-Аргінін. Аргінін впливає на потенцію завдяки тому, що є донатором азоту. Оксид азоту розширює кровоносні судини, тим самим збільшуючи приплив крові. Таким чином Аргінін відіграє одну з ключових ролей у розвитку ерекції.

L-Триптофан відіграє значну роль у діяльності нервової системи і роботі головного мозку. Триптофан впливає на потенцію завдяки тому, що активує синтез білків та гормонів. Корисний тим чоловікам, які відчувають велике психологічне навантаження і схильні до розвитку депресії, оскільки сприяє виробленню серотоніну - «гормону щастя».

Нестача цинку або селену миттєво позначається як на потенції, так і на гормональному балансі: чим менше в організмі цих елементів, тим гірше самопочуття, тим менше синтезується тестостерону. Для чоловіків, які бажають мати потомство, цинк і селен просто необхідні як гарант вироблення повноцінних статевих клітин. Біоперин є 95% екстрактом речовини пиперину, що отримується з насіння чорного перцю. Як правило, біоперин входить до складу харчових добавок або спеціалізованого спортивного харчування, особливо жироспалювачів, збільшуючи ефективність дії інших його складових.

Рекомендації до споживання: сприяє покращенню кровообігу в органах малого тазу, підвищенню сексуальної витривалості, працездатності та репродуктивного здоров’я у чоловіків та жінок. Може бути рекомендована для загального зміцнення організму.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Спосіб вживання: дорослим по 1 капсулі на 3 дні. Бажане додаткове вживання 1 капсули безпосередньо перед статевим актом. Ефект проявляється за наявності сексуальної стимуляції. Для кращого засвоєння не вживати великої кількості їжі, особливо жирної; пити достатню кількість води. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: дитячий вік; вагітність, годування груддю; індивідуальна непереносимість компонентів; підвищена нервова збудливість; безсоння; підвищений артеріальний тиск, порушення серцевої діяльності, виражений атеросклероз.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)