наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Склад Тонгкат™ Алі Платинум

  • Екстракт кореня еврикоми довголистої (Корінь Тонгкат) – 200 мг
  • Екстракт кори йохімбе – 120 мг
  • Екстракт кори муіра пуама – 90 мг
  • Екстракт кореня женьшеню – 50 мг

Дізнайтеся, що являє собою кожен з інгредієнтів і як він діє.

Корінь еврікоми довголистої
(Корінь Тонгкат)

Це наукова назва малазійського рослини Euricoma Longifolia Jack, яке місцеві називають Корінь Алі, або Посох Алі. У цій місцевості рослина сторіччями застосовувалась для загального оздоровлення організму та підвищення статевого потягу. Дія кореня багаторазово перевищує ефект усіх існуючих аналогів. З цієї причини дана добавка є безперечним лідером на ринку. Еврікома не тільки підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, але також має чарівну властивість звільняти т.зв. "пов’язаний" тестостерон. У нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який "чіпляє" молекули тестостерону й інших гормонів і робить їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів у кров’яному руслі. Ця дія еврікоми значно підвищує рівень вільного тестостерону.

Екстракт кори йохимбе

Фізіологічна дія йохимбе (лат. Pausinystaliajohimbe чи Corynantheyohimbe) базується перш за все розширенням судин, в першу чергу в зоні малого тазу як в чоловіків так і в жінок. Цей сексуальний стимулятор сприяє виробленню чоловічих статевих гормонів, а як активний синоліптик та адреноблокатор стимулює кровообіг до органів та слизових малого тазу, таким чином подовжуючи та посилюючи ерекцію.

Одночасно дія йохимбе стимулює зону спинного мозку, особливо його нервових вузлів, які керують ерекцією. Екстракт йохімбе сприяє посиленню сексуальних відчуттів та оргазму , провокує легку зміну свідомості та приємну ейфорію як наслідок.

Екстракт кори муіра пуама

Муіра пуама – лікарська рослина родом з Бразилії. Як засіб для стимуляції потенції традиційно використовується жителями Південної Америки , а у сьогоденні зростає його популярність як потужного афродозіаку - посилювача потенції, тонізуючий засіб та стимулятор нервової системи.

Також екстракт кори муіра пуама використовують як засіб для покращення настрою та стимулятор сексуальності для людей схильних до депресії та стресу. Адже дуже часто низька сексуальна активність свідчить, що особа знаходиться на початковій або середній стадії депресії.

Екстракт кореня женьшеню

Також називають коренем життя, проте навіть стародавні легенди не змогли передати всіх чудових лікарських властивостей цієї рослини. Женьшеню притаманний найширший спектр дії на людський організм. Останні досліди показали, що глікозиди женьшеню, які знаходяться в живих клітинах, при напруженні (наприклад, м’язовому) допомагають виробляти організму гормони захисту від шкідливих впливів, замінюючи собою право розпорядитися енергією м’язів.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)