[] Що таке Тонгкат Алі Платинум: питання і відповіді — Тонгкат™

Що таке Тонгкат Алі Платинум: питання і відповіді

Де придбати?

Замовити за телефоном:

Якщо у вас немає можливості зателефонувати нам, пропонуємо скористатися цим сервісом. Вам достатньо ввести свій номер телефону, і наш спеціаліст зв’яжеться з вами у зручний для вас час.

Який рівень безпеки прийому ТОНГКАТ ™ АЛІ Платинум?

Безпека продукту 100% .Див. подробиці в розділах «Склад» і «Гарантія»

Як слід приймати цей продукт?

Інтенсивний курс прийому дозволяє підтримувати активну функцію.
Курс залежить від того завдання, яке Ви ставите перед Тонгкат ™. Зателефонуйте нашому фахівцеві і він підбере для Вас оптимальне рішення.

Обмеження за станом здоров’я. Чи можна застосовувати Тонгкат™ Алі Платинум людям з цукровим діабетом, підвищеним артеріальним тиском, із хворим серцем?

Можна. Зміниться лише інтенсивність застосування - подробиці Ви можете уточнити у консультантів Центру.

Статева слабкість, індивідуальна дисфункція або потреба в посиленні еротичних відчуттів. Чи рекомендований препарат у всіх цих випадках?

Так. Застосовуючи курсовий прийом, Ви одержуєте гарантований терапевтичний ефект. Приймаючи Тонгкат™ разово, Ви одержуєте безпечний ефективний стимулятор потенції.

Чи може Тонгкат™ Алі Платинум бути рекомендований жінкам?

Жінкам рекомендується приймати Тонгкат™ Алі Платинум для посилення бажання, збільшення сексуальної активності. Тонгкат™ Алі Платинум подарує їм більш яскраві хвилини сексуальної близькості за рахунок додаткової стимуляції нервових закінчень та припливу крові до статевих органів.

Чи сумісний прийом Тонгкат™ Алі Платинум з алкоголем?

Ефективність впливу Тонгкат™ Алі Платинум не знижується, якщо витримати невелику паузу між споживанням спиртного й прийомом Тонгкат™ Алі Платинум, перерви у півгодини буває достатньо.

Скільки коштує доставка?

Доставка для клієнтів безкоштовна, вартість доставки повністю сплачує компанія. Послуга передбачає конфіденційну доставку замовлення в населений пункт України за рахунок нашої Компанії, у зручне для Вас відділення компанії-перевізника Нової пошти, Укрпошти, а також кур’єром по Києву. Ми доставимо Ваше замовлення по Києву протягом 1 робочого дня, по Україні - протягом 6 робочих днів. Одержувач не оплачує послуги транспортування до відділень «Нова пошта», «Укрпошта», доставка здійснюється за рахунок компанії. Покупець сплачує лише вартість товару! Адресна доставка кур’єром по Києву здійснюється за рахунок компанії.

Як швидко здійснюється доставка?

Ваше замовлення може бути доставлене у той же день по Києву і протягом 6 днів – по Україні. Доставка Нова пошта, Укрпошта.

Отримайте консультацію експерта

Напишіть свій номер та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)