наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат Алі Платинум для підвищення лібідо

Засіб для підвищення лібідо: унікальний біологічний склад «Тонгкат Алі Платинум»

Лібідо, або статеве тяжіння – це бажання інтимної близькості: природне почуття, що виникає в результаті впливу тестостерону – гормону, який впливає на репродуктивність чоловічого організму.
Зниження лібідо – сигнал щодо еректильної дисфункції, а це означає, що система дала збій, тож необхідно вжити ефективних заходів задля збереження чоловічого здоров’я.

Формування лібідо у чоловіків

Сексуальне тяжіння – природне явище, адже саме лібідо забезпечує продовження людського роду. На якість статевого бажання впливають два фактори:

  • фізіологічний (залежить від кількості тестостерону, тобто, за умов недостатнього його вироблення лібідо помітно падає, а потенція – знижується);
  • психологічний (безпосередньо залежить від темпераменту чоловіка, емоційного стану в момент близькості, тобто, перевтома, регулярні стреси, конфлікти вдома й на роботі «глушать» природній стан чоловіка).

Таблетками для підвищення лібідо цікавляться не лише люди у віці – все частіше збуджуючі препарати необхідні чоловікам дітородного віку, організм яких схильний до впливу ряду негативних чинників.

Чому необхідні препарати, що підвищують лібідо?

Причин сексуальних розладів, які характеризуються зниженням бажання близькості, – безліч. Іноді відсутність лібідо є наслідком важких та/або хронічних захворювань, які:

  • забирають фізичну енергію;
  • знижують тонус організму;
  • дестабілізують емоційний стан.
  • Негативно позначаються на статевому тяжінні й розлади психіки: вегетативні кризи, неврози, сезонні депресії та посттравматичні ефекти.

Деякі чоловіки зі зниженою самооцінкою, боячись повторення досвіду невдалих відносин з жінками в минулому, свідомо відмовляються від інтимного життя, а відтак піддають себе серйозним ризикам.

Фізична, а так само й розумова перевтома рано чи пізно дасть сигнал про збої в чоловічому організмі.

Зниження лібідо може відбуватися на тлі прийому деяких ліків (антидепресантів або гормональних засобів).

Зловживання шкідливими звичками, хронічне безсоння, порушення графіка харчування – вірний шлях до розвитку сексуальних дисфункцій.

Серед характерних причин згасання лібідо також називають:

  • травмування статевих органів;
  • простатит;
  • нерегулярне інтимне життя, тривале утримання;
  • віковий фактор.

Перша ознака того, що людині потрібно приймати збуджуючі таблетки – тривала відсутність бажання близькості (понад один місяць) за наявності одного або декількох перерахованих вище факторів.

Як підвищити сексуальне тяжіння чоловіка

Вирішити низку проблем, пов’язаних з порушеннями роботи статевої системи, здатен унікальний біологічний препарат – «Тонгкат Алі Платинум». Запатентований засіб ефективний не лише для підвищення лібідо: він також демонструє профілактичну дію при ряді негативних факторів, що впливають на репродуктивність чоловіка в будь-якому (навіть у похилому!) віці.

У складі «Тонгкат Алі Платинум» – серія найпотужніших природних компонентів, що використовуються народною медициною століттями.

Основа препарату для підвищення лібідо – витяжка з кореня Еврікоми довголистої (це і є корінь Тонгкат, відомий не лише на Сході, а й у всьому світі). Також до композиту входять екстракти кори Йохимбе, кори Муіра пуами та кореня Женьшеню.

Поєднання біологічно активних компонентів надає потужний терапевтичний ефект: чоловіки, які роками страждали проблемами з лібідо, зізнаються, що після курсу застосування малайзійського засобу забули про делікатну проблему назавжди.

Як діє натуральний препарат для підвищення лібідо

На відміну від інших таблеток для підвищення лібідо, «Тонгкат Алі Платинум» на 100% натуральний, а тому підходить абсолютно всім чоловікам, незалежно від віку, фізичного стану й тривалості сексуального розладу.

Еврікома довголиста (або Посох, Корінь Алі) – «швидка допомога» при фізичному виснаженні чоловічого організму й згасанні статевого тяжіння. Дія природного компоненту багаторазово перевищує ефективність будь-якого з існуючих аналогів. Еврікома істотно поліпшує якість секреції тестостерону, що доведено численними лабораторними дослідженнями.

Йохимбе сприяє розширенню кровоносних судин у зоні малого тазу. Потужний сексуальний стимулятор сприяє інтенсивності вироблення чоловічого гормону, а також забезпечує приплив крові до статевого члена, завдяки чому подовжується й посилюється ерекція. Йохимбе «відповідає» за посилення сексуального збудження та яскравий емоційний супровід статевої близькості.

Муіра пуама – рослинний лікарський препарат бразильського походження. У Південній Америці кожен чоловік знає, що ефективнішого стимулятора потенції, ніж Муіра пуама, годі й шукати. Дія афродизіаку направлена на стимуляцію нервової системи. Разом з поліпшенням настрою, у чоловіка прокидається сексуальна активність, що особливо важливо для людей, схильних до депресивних станів.

Женьшень, або Корінь життя – унікальний рослинний компонент найширшого спектра дії. Під його впливом організм виробляє гормони, що захищають його від різних патогенних факторів. Женьшень – це одночасно сила, здоров’я та сексуальний потенціал!

Де купити ефективний засіб для підвищення лібідо

Ринок рясніє таблетками для збудження, але нерідко їх ефективність закінчується лише красивою рекламою. Чи варто піддавати й без того вражений організм додатковим стресам і навантаженням?

«Тонгкат Алі Платинум» на ринку України вже понад 10 років, а це значний стаж для хорошого препарату.

Замовити сертифікований продукт можна лише на офіційному сайті https://tongkat.ua. Інших шляхів придбання оригінального засобу для чоловіків не існує.

Нашому представникові, який вам зателефонує після замовлення, ви можете повністю довірити свої інтимні проблеми, адже наш пріоритет – абсолютна конфіденційність!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)