наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат ТМ Алі Платинум

Тонгкат ТМ Алі Платинум - 100% натуральний продукт, створений за малазійскою рецептурою, для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу. Вплив на організм чоловіка відбувається одразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції та збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Продукт Тонгкат ТМ Алі Платинум здатний підвищити рівень тестостерону в крові в 4.4 рази, що незмінно призводить до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого тазу. Таким чином, збільшується кровообіг, і, як наслідок, посилюється наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого й відбувається значне збільшення його розміру, а ерекція стає більш стійкою і тривалою, даруючи чоловіку здатність до декількох повторних статевих актів..

Легендарний корінь Тонгкат і корінь Женьшеню стимулюють вироблення тестостерону в організмі чоловіка. Надаючи комплексний вплив за рахунок потужного викиду тестостерону в кров, Тонгкат ТМ Алі Платинум має виражену анаболічну дію, призводячи не тільки до підвищення сексуальних можливостей, але й до збільшення м’язової маси, фізичної сили і витривалості.

Наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах області малого тазу, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат ТМ Алі Платинум комплексно вирішує багато найважливіших питаннь чоловічого здоров’я, тому показання до застосування даного продукту достатньо широкі.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)