[] Про препарат Тонгкат Алі Платинум — офіційний сайт Тонгкат ™

Тонгкат ТМ Алі Платинум

Тонгкат ТМ Алі Платинум - 100% натуральний продукт, створений за малазійскою рецептурою, для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу. Вплив на організм чоловіка відбувається одразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції та збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Продукт Тонгкат ТМ Алі Платинум здатний підвищити рівень тестостерону в крові в 4.4 рази, що незмінно призводить до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого тазу. Таким чином, збільшується кровообіг, і, як наслідок, посилюється наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого й відбувається значне збільшення його розміру, а ерекція стає більш стійкою і тривалою, даруючи чоловіку здатність до декількох повторних статевих актів..

Легендарний корінь Тонгкат і корінь Женьшеню стимулюють вироблення тестостерону в організмі чоловіка. Надаючи комплексний вплив за рахунок потужного викиду тестостерону в кров, Тонгкат ТМ Алі Платинум має виражену анаболічну дію, призводячи не тільки до підвищення сексуальних можливостей, але й до збільшення м’язової маси, фізичної сили і витривалості.

Наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах області малого тазу, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат ТМ Алі Платинум комплексно вирішує багато найважливіших питаннь чоловічого здоров’я, тому показання до застосування даного продукту достатньо широкі.

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)