наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат Алі Платинум для поліпшення кровообігу в малому тазу

Покращення кровообігу та лімфотоку в тканинах малого тазу: ефективний препарат для чоловіків

Завдання кровообігу – постачати внутрішнім органам важливі живильні компоненти й кисень. Якщо оновлення крові часто ускладнене або не відбувається зовсім – у тканинах розвиваються небезпечні застійні явища.
Харчові добавки, гімнастика для поліпшення системи кровообігу в тканинах малого тазу вкрай необхідні малорухливим людям, які ведуть сидячий спосіб життя.

Для чоловіка застійні явища в зоні статевих органів можуть обернутися справжньою катастрофою.

Навіщо потрібні протизастійні засоби?

Застійні процеси, пов’язані зі слабким потоком крові, є головною причиною розвитку ряду урологічних захворювань. Мова про:

  • усі форми простатиту;
  • аденому;
  • уретрит та ін.

Лікування захворювань сечостатевої сфери – довге й складне, тому краще попередити недугу заздалегідь.

У нижній частині малого тазу знаходяться насінники – яєчка, що відповідають за вироблення тестостерону й сперматозоїдів. Циркуляція крові в конкретному випадку впливає на інтенсивність їх функції.

Погіршення кровообігу негативно впливає на роботу тестикул, у результаті чого кількість життєдайних сперматозоїдів зменшується, а рівень вироблення тестостерону – знижується.

Порушення крово- та лімфотоку погіршує еластичність судин, у результаті чого розвиваються гемороїдальні вузли в прямій кишці.

Малорухливість – це також проблеми з хребтом, оскільки циркуляція рідини порушена у кістково-м’язовій тканині.

Кому необхідно приймати препарати для поліпшення функції кровообігу в тканинах малого тазу?

Поняття «сидяча робота» – всеохопне: якщо ви проводите на одному місці без глобальної зміни позиції більше трьох годин – ви у зоні ризику ускладнень, пов’язаних з дисфункцією кровоносної системи малого тазу.

Дослідження доводять: вагомий відсоток пацієнтів, котрі звертаються до медиків зі скаргами на проблеми у статевій сфері, ведуть сидячий спосіб життя. Їхня сексуальна конституція більш ущерблена, ніж у чоловіків, зайнятих активною фізичною діяльністю.

Коли чоловік сидить, вага його власного тіла тисне на судини та простату, які позбавлені повноцінного трансферу крові. Положення посилює підвищення температури в області мошонки та яєчок, яка за своєю природою має бути нижчою за температуру тіла на 3°C.

Ситуація погіршується, коли до фізіологічного фактору додаються інші причини, що негативно впливають на статеву систему чоловіка: погане харчування, зловживання алкоголем, стреси, забруднена екологія.

На жаль, багато чоловіків про необхідність своєчасного прийому препаратів, що поліпшують кровообіг в малому тазу, дізнаються вже на прийомі в уролога, коли діагностовано серйозну недугу.

Але чи варто впадати у відчай?

Коли фізичні вправи не допомагають …

З метою усунення застійних явищ у тканинах статевих органів, а також для профілактики ряду захворювань чоловічої репродуктивної системи використовується унікальний рослинний композит – « Тонгкат Алі Платинум».
В основі засобу лежать найпотужніші природні компоненти, які мають тонізуючу, активізуючу, антибактеріальну й відновлюючу дію на чоловічий організм: корінь Еврікоми довголистої (або корінь Тонгкат), корінь Женьшеню, кора Йохимбе та кора Муіра.

Чудодійна сила біологічних речовин, котрі входять до складу «Тонгкат Алі Платинум», відома з давніх часів. Після курсу прийому препарату зникає не лише проблема зі здоров’ям, а й причина її виникнення.

Продукт підвищує рівень тестостерону в 4,4 рази, а це сприяє посиленню статевого тяжіння й стимуляції трансферу крові в органах малого тазу.

З унікальним малайзійським препаратом чоловік заново відкриває для себе забуті радості життя: він любить і стає коханим, незважаючи на дату народження, зазначену в паспорті. Вікових обмежень для прийому біологічного засобу немає!

Придбати сертифікований препарат для поліпшення кровообігу в малому тазу ви можете лише у офіційного дистриб’ютора «Тонгкат Алі Платинум» в Україні. Наш фахівець зв’яжеться з вами за телефоном, який ви вкажете в онлайн-формулярі.
Звертайтеся до нас та будьте здорові!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)