наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат Алі Платинум для продовження статевого акту

Гармонія в коханні та сексуальному житті: натуральний препарат для продовження статевого акту

Регулярне статеве життя, наповнене емоціями та яскравими переживаннями, – основа щасливих взаємин у парі. За статистикою, в середньому тривалість інтимної близькості (безпосередньо коїтусу) становить кілька хвилин. Не кожна жінка здатна за цей час відчути задоволення, але ж зробити приємно партнерці – завдання люблячого й уважного чоловіка.

У пошуках ідеального засобу від передчасного сім’явилиття б’ються й сексологи, й психологи. Головна «проблема», яка заважає сильній статі віддаватися сексу годинами - власне, еякуляція.

Зазнавши оргазму, жінка може вільно продовжувати статевий акт, щоби зробити приємно чоловікові, проте її партнер, через послаблення ерекції, такого ж гарантувати не може.

Просто взяти й відстрочити момент сім’явилиття неможливо, оскільки приємний підсумок заняття любов’ю на 100% неконтролюється чоловіком! Це сила природи, закладена в людину для продовження її роду.

Випробувавши різні препарати для продовження тривалості статевого акту, багато чоловіків зупиняють свій вибір на «Тонгкат Алі Платинум» – засобі, що повністю складається з природних компонентів. Як же діють капсули від передчасного сім’явилиття й чому вони настільки популярні?

Коли необхідно засіб для продовження акту близькості?

Аудиторія чоловіків зі скаргами на передчасну еякуляцію постійно збільшується. Низька якість статевого життя сприяє конфліктам у парі. Першопричина всіх сварок і розбіжностей в сім’ї, що призводять подружжя до розлучення – незадоволеність сексом, яке в даному випадку відчувають жінки.

Чоловіка, що страждає передчасним сім’явипорскуванням, буквально «виткано» з психологічних комплексів. Занижена самооцінка, низька мотивація до професійної діяльності, небажання (а точніше - боязкість) будувати відносини (і, як результат, зловживання шкідливими звичками) – все це ланки одного ланцюга.
У соціальному аспекті страждає не лише сім’я або окрема людина. Сексуальні розлади згубно впливають на демографічну ситуацію. Ось чому попит на таблетки для подовження статевого акту – надвисокий.

Які ж причини передчасної еякуляції?

Фахівці називають такі чинники:

  • нерегулярне статеве життя;
  • тривале утримання;
  • захворювання сечостатевої системи;
  • стресовий стан;
  • індивідуальні особливості анатомії статевого органу (надчутливість головки члену) і т.д.

Всі наявні причини короткочасного сексуального контакту фахівці поділяють на три базові категорії:

  • психогенні (страх чоловіка перед жінкою, боязкість хвороб, вагітності партнерки; проте найголовніший страх – очікування невдачі в інтимній близькості через чоловічі проблеми, в результаті чого й виникає нервозність);
  • фізіологічні (молоді чоловіки через швидку збудливість не можуть контролювати тривалість статевого акту; також сюди відносять проблеми, пов’язані з дисфункціями сечостатевої системи);
  • органічні (до них відносяться придбані й вроджені дефекти статевого члена, простатит, остеохондроз, травми тазостегнової області і т. д.).

Препарат від передчасного сім’явиверження, який допоміг багатьом!

З появою ефективного засобу для продовження статевого акту й стабілізації еректильної функції в цілому, подолати делікатну проблему стало можливим.
Після курсу прийому «Тонгкат Алі Платинум» у пацієнтів поліпшується загальне самопочуття, підвищується імунітет, повертаються ті радості життя, які здавалися назавжди втраченими.

Надійний засіб для продовження акту любові оцінили й жінки, які перестали вважати свого партнера неповноцінним. Навіть якщо перший статевий акт триває лічені хвилини, за ним одразу ж настає другий – більш тривалий та не менш хвилюючий. Задоволені та щасливі, вони відзначають, що відносини в парі стали більш чуттєвими. «Тонгкат Алі Платинум» – не просто засіб для продовження ерекції, а стабілізатор гармонії в родині!

Як діє засіб для продовження потенції?

Ефективний препарат для продовження статевого акту пройшов випробування часом – на ринку України він вже понад 10 років.

В основі засобу лежить чудодійний комплекс природних компонентів, які в народній медицині відомі з давніх часів: це витяжки з кореню Еврікоми довголистої (східна назва – Тонгкат), екстракт кори Йохимбе, кори Муіра пуами та
Женьшеню.

Поєднання унікальних рослинних елементів впливає не лише на проблему, а й на причини, що її спонукала. Чоловіки, які приймають «Тонгкат Алі Платинум», зізнаються, що до них в буквальному сенсі повертається молодість – настільки потужне статеве тяжіння вони відчувають, незважаючи на вік (а серед пацієнтів курсу чимало людей пенсійного, похилого віку).

Стабілізується еректильна функція. Поліпшується якість секрету тестостерону, а тому багато хто відчув радість батьківства саме після прийому «Тонгкат Алі». Підвищується життєвий тонус організму, який хоче творити, радіти, любити!
Особливість «Тонгкат Алі Платинум» в тому, що його ефект – пролонгований, тож підтримується організмом після закінчення курсу. З огляду на те, що засіб на 100% натуральний, він абсолютно безпечний та практично не має протипоказань.
Закономірне питання: а де купити таблетки для продовження статевого акту?
Сертифікований малайзійський препарат «Тонгкат Алі Платинум» можна замовити лише у офіційного дистриб’ютора – на нашому сайті, де ви можете знайти також всю необхідну інформацію про капсули, їх склад й спектр дії.

Щоб оформити замовлення, будь ласка, заповніть відповідні поля – і наш представник зв’яжеться з вами за вказаним номером телефону.

Ми поважаємо ваше право на конфіденційність, розуміючи глибину проблем, з якими до нас звертаються. Впевненість у власних силах повертається лише до сміливих і рішучих чоловіків. Бажання подолати сексуальну дисфункцію – перший крок до відновлення балансу між вами та вашим тілом!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)