наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Причини імпотенції серед чоловіків молодого, середнього та похилого віку

Імпотенцією, або порушенням еректильної функції називають фізіологічну неможливість чоловіка здійснити статевий акт. Як казав Зігмунд Фрейд, статеве безсилля – найпоширеніша невдача серед представників сильної статі, а причини її, частіше за все, мають психологічний характер.

Незважаючи на те, що технологія діагностики статевих розладів у сучасному світі відпрацьована до дрібниць, а на ринку постійно з’являються нові препарати від імпотенції, причини чоловічої слабкості часто так і залишаються недоторканими.
Проблеми з еректильною функцією – потужний удар по чоловічому его, але виправити ситуацію здатен унікальний рослинний комплекс, заснований на п’яти компонентах, силу яких людство відкрило ще тисячоліття тому.

«Тонгкат Алі Платінум» – ефективний засіб для профілактики та усунення факторів, що прямо або побічно призводять до імпотенції. В його складі: корінь Еврікоми довголистої, екстракти кори Йохімбе, Муіра пуама та корінь Женьшеню.
Природна формула толерантна до організму людини, а тому «Тонгкат Алі» усуває причини чоловічої імпотенції без побічних наслідків!

Причини імпотенції та її лікування

За статистикою, у двох з десяти чоловіків дітородного віку спостерігається порушення ерекції, але лише кожен десятий при зіткненні з сексуальним розладом згоджується на оприлюднення проблеми.

Як показує практика, майже в 90% випадків відновлення ерекції буде успішним, до того ж, вік чоловіка у цьому ролі не відіграє! Та від чого ж виникає імпотенція?
Причини імпотенції мають фізіологічний (органічний) та психологічний підтекст. У будь-якому випадку, статеве безсилля сигналізує про збої в організмі та необхідність спеціалізованого лікування.

Якщо причинами імпотенції в 30-35 років найчастіше стають стрес, ненормовані емоційні навантаження, шкідливі звички тощо, у людей більш зрілого віку еректильна дисфункція є індикатором проблем із здоров’ям: недуги серцево-судинної сфери, гормональні збої, простатит, застійні процеси у тканинах малого тазу тощо.

Основні причини порушень еректильної функції

Лідери списку – проблеми з психікою, неврози та депресії. Емоційний стан чоловіка прямо впливає на його ерекцію. Інколи низьке лібідо або інша фізиологічна неможливість здійснити сексуальний контакт стають результатом порушень певних умов, пов’язаних із проблемами на роботі, відносинами в родині, низькою самооцінкою перед партнеркою.

Частими причинами імпотенції також стають рефлекторні дисфункції, що виникають через порушення у обміні речовин, дефіциті статевого гормону, інтоксикації організму алкоголем та наркотичними препаратами, прийому антидепресантів тощо.

Травми спини та захворювання спинного мозку – вірогідні причини розладів. Нерідко імпотенція сигналізує про інфекційне ураження, пухлину, епілепсії, розвиток хвороби Паркінсона.

Атеросклероз, варикоз, тромбофлебіт та інші захворювання судин перешкоджають нормальному кровотоку в кавернозних тілах статевого члену – це поширені причини імпотенції у чоловіків від 50 років.

Сексуальні невдачі «повідомляють» також про інфекційні процеси у передміхуровій залозі, уретрі, сечовому пухирі. Будь-які хронічні недуги при фізичному та нервовому перенавантаженні впливають на чоловічу силу негативно.

Імпотенція – сьогодні не вирок! До того ж, причини порушень ерекції (у більшості випадків) можна повністю усунути.

Вся інформація про «Тонгкат Алі Платінум», яку ви знайдете на офіційному сайті, відповідає дійсності. Аби дізнатися більше про унікальний препарат – будь ласка, зв’яжіться з нашим консультантом!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)