наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Імпотенція: симптоми, причини виникнення, профілактика та лікування

Симптоми імпотенції, або статевого безсилля майже неможливо сплутати з проявами інших захворювань: еректильна дисфункція, що має пряме відношення до фізіологічних та психологічних змін в організмі, характеризується частковою або повною неможливістю чоловіка до повноцінного статевого акту.

У якості діагнозу, імпотенцію констатують за 25% невдалих сексуальних актів. Проблема посилюється й психологічно через те, що за наявності фізичного відхилення лібідо у чоловіків найчастіше зберігається у тому ж стані.
Незалежно від виражених симптомів імпотенції, яка може проявлятися навіть у молодому віці, впадати у відчай та «ставити на собі хрест» не варто, адже унікальний рослинний комплекс «Тонгкат Алі Платінум», до складу якого входять 5 дієвих біокомпонентів, використовується для профілактики та лікування статевого безсилля при будь-яких формах його прояву.

Як доводить практика, відновлення еректильної функції можливе навіть коли пацієнту далеко за 70! Препарат ефективний як при перших ознаках імпотенції у чоловіків, так й при хронічній, давно діагностованій недузі.

Для деталізації інформації щодо дії біокомплексу та замовлення оригінального препарату, зв’яжіться, будь ласка, з нашим представником.

Ознаки імпотенції

Початкова симптоматика недуги спостерігається приблизно у 30% чоловіків у віці до 55 років. Чим старша людина, тим більша вірогідність прояву ознак еректильної дисфункції, до якої відносять:

 • відсутність адекватної (природної) та спонтанной (вранішньої) ерекції. Інколи баланс зрушено, тож за відсутності природної ерекції, вранішня збережена (це імпотенція психологічного типу). Одночасне порушення свідчить про органічну форму порушення;
 • слабка ерекція – зниження ригідності, послаблення статевого члену (як неможливість проведення коітуса). Симптоматика виступає ознакою розладів органічної природи, рідше – індикатором психологічних проблем;
 • нездатність до збереження ерекції: передчасний та неконтрольований викид сперми, несанкціонована втрата пружності збудженого статевого члену. Головна причина симптому – судинні порушення;
 • зниження або відсутність лібідо та пов’язана з цим імпотенція – це розлад психічного характеру.

Від чого виникає імпотенція?

За перших ознак імпотенції, чоловік хоче знати: що стало причиною формування еректильної дисфункції? Всі фактори, які провокують імпотенцію, спеціалісти поділяють на кілька базових груп, за якими встановлюються порушення:

 • неврологіческого характеру;
 • медикаментозного типу;
 • органічного типу (дисфункція ендокринної та судинної систем).

Незважаючи на поширеність факторів органічного типу, у більшості випадків сексуальні патології розвиваються на тлі психологічних причин.
Нерідко перші симптоми імпотенції у чоловіків пов’язані зі стресом, нервовою, емоційно нестабільною роботою. Серед додаткових факторів:

 • шкідливі звички;
 • сидячий образ життя (що призводить до застійних станів в тканинах органів малого тазу);
 • погана екологія;
 • захворювання сечостатевої системи, пов’язані, в тому числі, з застудними явищами;
 • нерегулярне статеве життя.

Найбільш ефективне лікування імпотенції за первинних її ознак, тому не слід замикатися у своїй проблемі!

Використання рослинного комплексу «Тонгкат Алі Платінум» демонструє високу результативність і при інших хворобах сечостатевої системи. Компоненти, що входять до складу препарату, не мають побічних ефектів, а це означає, що курс прийому спрямовано виключно на одужання!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)