наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Еректильна дисфункція: причини розладу, методи ефективного лікування

З чималого переліку проблем, пов’язаних зі здоров’ям, саме еректильна дисфункція здатна ґрунтовно вибити чоловіка з колії. Багато хто вважає імпотенцію крахом життя, чому є пояснення: зі згасанням чоловічої сили, усі фізіологічні процеси стають другорядними. Трагедія недуги ще й у тому, що суспільство сприймає імпотенцію як щось ганебне, а тому найчастіше чоловік залишається зі своєю бідою сам-на-сам.

Яскраво розрекламовані ліки від еректильної дисфункції часто виявляються неефективними, до того ж, із чималим обсягом побічних явищ.

У той же час, дієві методи лікування еректильної дисфункції у чоловіки мають вже сьогодні – вони здатні повернути не тільки статеве здоров’я, а й впевненість у собі!

Унікальний біологічний комплекс «Тонгкат Алі Платінум» допоможе при ряді захворювань сечостатевої системи, до яких належить й еректильна дисфункція.

Проблематика еректильної дисфункції: як розпізнати недугу?

Еректильною дисфункцією називають хронічні труднощі зі здійсненням статевого контакту. В даному контексті мають на увазі:

  • проблеми з ерекцією;
  • відсутність сім’явиверження.

Іншими словами, чоловік не здатен до повноцінного статевого життя, оскільки не отримує задоволення сам й не приносить його партнерці.

Найчастіше до лікування еректильної дисфункції звертаються чоловіки, у яких за умов сексуального збудження тіло статевого члену не наповнюється кров’ю (не збільшується до необхідних розмірів). І якщо ситуація носить систематичний характер, слід говорити про виражену еректильну дисфункцію, тож затягувати із діагностикою та лікуванням не варто.

Згідно статистики ВООЗ, зниження еректильної дисфункції діагностують приблизно у 10-12% чоловіків у віці після 22 років. Кількість пацієнтів регулярно збільшується, але при цьому засоби від еректильної дисфункції приймають тільки 30-35% пацієнтів, решта ж чоловіків вважають за краще мовчати.

Причини зниження еректильної дисфункції

Фахівці виділяють три групи причин, що викликають еректильну дисфункцію:

  • органічні;
  • психогенні;
  • змішаного типу.

Серед факторів ризику: шкідливі звички, сидячий спосіб життя (і, як наслідок, розвиток застійних процесів у органах малого тазу), погана екологія, регулярні стреси, захворювання сечостатевої та серцево-судинної системи, порушення гормонального фону, вікові причини.

Еректильна дисфункція: що робити?

За умови одноразового «фіаско» бити на сполох не обов’язково, але слід дослухатися свого організму. Патологічною ситуація стає тоді, коли труднощі з ерекцією виникають один раз на чотири сексуальні контакти. Також характерними симптомами еректильної дисфункції вважають:

  • відсутність вранішньої ерекції;
  • неможливість привести член до збудження механічними методами;
  • уповільнена ерекція за умов явного збудження тощо.

Як лікувати хронічну еректильну дисфункцію: ліками, психотерапевтичними або домашніми методами, заснованими на народній медицині?

Експерименти зі здоров’ям – це величезний ризик, а тому слід довіряти лише перевіреним технологіям, заснованим на силі природи.

Натуральний рослинний комплекс «Тонгкат Алі Платінум» вже допоміг сотням чоловіків позбутися еректильної дисфункції, повернувши яскраві фарби повноцінного життя.

Як оформити замовлення? Лише через офіційний сайт! Зв’яжіться з нашим консультантом – зробіть перший крок до власного здоров’я!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)