наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Профілактика імпотенції

Імпотенцією (еректильною дисфункцією) називають фізіологічну неможливість чоловіка досягти рівня ерекції, необхідної для здійснення статевого акту.
Імпотенція негативно впливає не лише на життя чоловіка, а й жінки (його партнерки). Тож, аби не допустити розвитку статевого безсилля, необхідна компетентна профілактика імпотенції, спрямована на недопущення формування причин, що викликають недугу.

Еректильну дисфункцію провокують як психологічні, так і органічні чинники. 80% випадків втрати чоловічої сили у віці після 40 років – це проблеми зі здоров’ям: збої у внутрішніх системах та органах.

У чоловіків 20-35 років основними факторами ослаблення або відсутності ерекції є психологічні, що викликані:

 • стресом;
 • нервовою перевтомою;
 • неврозами;
 • депресивними станами та/або і прийомом антидепресантів.

Профілактика еректильної дисфункції та захворювань сечостатевої системи – це комплексний, процес, який спрямовано на підтримку всього чоловічого організму.
Запобігти гіпертонії, цукровому діабету, простатиту, розвитку серцево-судинних захворювань, застійним процесам у тканинах органів малого тазу можна та необхідно! Допоможе в цьому унікальний біологічних комплекс «Тонгкат Алі Платінум», до складу якого входять п’ять найпотужніших рослинних компонентів, наділених природною силою зцілення.

Профілактика імпотенції у чоловіків: не відкладаючи на потім

Починати профілактику імпотенції необхідно вже з підліткового віку, коли хлопчик тільки-но стає чоловіком. Аби згодом не розвинулася еректильна дисфункція, необхідно проводити грамотну просвітницьку роботу, що покликана культивувати здоровий спосіб життя.

Зловживання шкідливими звичками, інертність до спорту та фізичної активності, незбалансоване харчування, випадкові статеві контакти, що несуть загрозу інфікування венеричними захворюваннями – все це рано чи пізно може стати причиною несподіваного «фіаско», здатного, у буквальному сенсі, зруйнувати життя.

Завдання профілактики імпотенції серед чоловіків у віці 40-45 років – не дати поодиноким «конфузам» стати систематичними. І оскільки еректильна дисфункція має тенденцію до поступового розвитку, в даному випадку профілактичні заходи спрямовані на недопущення градації недуги до важкої клінічної форми.

Група ризику: кому вкрай необхідна профілактика імпотенції?

Про профілактику імпотенції із застосуванням натуральних рослинних засобів слід замислитись навіть тоді, коли фактів «чоловічої неспроможності» спостерігалося обмаль: у більшості випадків, симптоми проявляються за несприятливих умов, коли проблематика вже наявна.

Щоб усвідомити необхідність профілактики імпотенції, необхідно вивчити механізм її розвитку.

Еректильну дисфункцію провокує зниження припливу крові до пористого тіла статевого члену. Кровоносні судини звужуються, а тому ерекція відбувається в недостатній мірі або блокується повністю.

Звуження судин відбувається через:

 • високий тиск (АТ);
 • підвищений рівень холестерину;
 • простатит.

Профілактикою імпотенції у чоловіків в 40 років й старше слід вважати лікування списку недуг (основних причин), що у результаті й викликають статеве безсилля.
Не слід відкидати також той факт, що проблеми з ерекцією часто обумовлені не захворюваннями, а способом життя. У групі ризику знаходяться чоловіки, котрі:

 • зловживають палінням, алкоголем, приймають наркотики та психотропні препарати;
 • ведуть сидячий спосіб життя (офісні працівники, комп’ютерники, оператори, водії);
 • піддають себе ризику травм та переохолоджень;
 • віддають перевагу тривалій їзді на велосипеді, в результаті чого відбувається незбалансований тиск на нервові закінчення статевого члену;
 • живуть в екологічно несприятливих зонах.

Профілактика імпотенції – це інвестиція у власне здоров’я. З порушенням еректильної функції, в чоловічому організмі виникає ланцюгова реакція у вигляді різних проблем і збоїв. І якщо патологію вчасно не зупинити, на жаль, результат може стати надто сумним.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)