наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції в 50: причини і методи поліпшення — Тонгкат

Зниження потенції у чоловіків в 50 років – явище поширене

Фахівці розрізняють внутрішні та зовнішні причини, котрі:

  • погіршують метаболізм в тканинах;
  • порушують кровообіг у статевому органі;
  • пригнічують лібідо.

Зі зниженням рівня чоловічого гормону в крові, зростає ризик розвитку патологій серцево-судинної, імунної, гормональної систем. Загроза інфаркту, інсульту, ішемічної хвороби серця, діабету постає над кожним другим представником сильної статі у віці за п’ятдесят.

Часто еректильна дисфункція в 50 – це результат захворювань сечостатевої системи, не виявлених і не вилікуваних в більш молодому віці. До них відносяться, зокрема, простатит і уретрит.

Поганий кровообіг в органах малого тазу нерідко викликаний фізичною пасивністю. Сидяча робота, «диванне» життя вдома, ігнорування фізкультури – все це призводить до систематичної нестачі кисню та погіршення функцій яєчок та простати. Потенція стає слабкою, еякуляція – неповноцінною, а згодом – й зовсім неможливою.

Практично у кожного 50-річного чоловіка вже сформовано блок шкідливих звичок, що діють на зниження потенції: до алкоголю, нікотину та кофеїну часто додаються негативні ефекти фармакологічних препаратів, котрі пригнічують природну збудливість.

Негативно на сексуальну сферу впливає й стрес. Зміни психологічного фону, викликані, в тому числі, віковою кризою, остаточно придушують бажання як інтимної близькості, так і відновлення статевих функцій.

Поліпшення потенції в 50 років за один курс: перевірений метод

Чи варто мислити шаблонами, свідомо відмовляючись від боротьби за повернення сексуальної енергії? Як показує практика, проблеми з потенцією після 50 років ви можете повністю вирішити!

Повернути чоловічу силу до фізіологічної норми та зберегти здоров’я до похилого віку допоможе рослинний комплекс «Тонгкат Алі Платинум», у складі якого – чотири унікальних біологічних компонента:

  • Еврікома довголиста;
  • Йохимбе;
  • корінь Женьшеню;
  • Муіра пуама.

Засіб практично не має протипоказань. Комплекс рекомендований до використання, зокрема, в рамках обов’язкової профілактики статевих розладів, ризик яких з віком лише збільшується.

Перевірений спосіб посилення потенції допоміг сотням пацієнтам не тільки 50-річного віку, а й набагато старшим. Крім статевої дисфункції, зникли причини, що викликали делікатну недугу.

Замовити оригінальний засіб в Україні можна на офіційному сайті. Схема прийому «Тонгкат Алі Платинум» – виключно індивідуальна, тож розрахувати її допоможе наш фахівець.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)