наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції у чоловіків в 40 років: причини і наслідки — Тонгкат

Еректильна дисфункція у 40 років пов’язана, як правило, зі зміною гормонального фону в організмі чоловіка. Кількість людей, у яких на життєвому рубежі збільшується ризик розвитку сексуальної неспроможності, різко зростає. Скарги на статеві розлади в цьому віці – приблизно у кожного другого.

Під зниженням потенції у чоловіків в 40 років мають на увазі нездатність до:
швидкого збудження (як в юнацькому віці);

 • початку статевого акту;
 • продовження інтимного контакту протягом деякого часу;
 • еякуляції.

Андропаузу часто пояснюють фізіологічною закономірністю, але це не зовсім так. Навіть зі зниженням рівня статевого гормону, здоровий чоловік в цьому віці повинен залишатися сексуально активним. Спонтанні ерекції мають відбуватися практично щоранку, а контакт і еякуляція, в середньому, – 2-3 рази в тиждень.

Якщо перераховані вище симптоми стають «нормою» життя, слід говорити про тривожні сигнали, безпосередньо пов’язані з розвитком серйозних захворювань систем і органів.

Еректильна дисфункція в 40 років і старше супроводжується наступними явищами:

 • набором ваги;
 • регулярної стомлюваністю, слабкістю м’язів;
 • дратівливістю;
 • ослабленням статевого потягу (лібідо);
 • порушенням сну;
 • клінічними проявами «неполадок» зі здоров’ям (погане сечовипускання, важке дихання, аритмія, оніміння кінцівок);
 • поєднанням кількох перерахованих факторів.

Проблеми з потенцією після 40 років: причини та наслідки

Для чоловіка після сорока років починається «золотий вік» – той період, коли приходить життєва мудрість, відкриваються нові творчі перспективи, відбувається переоцінка життєвих цінностей. І якщо інтимна сфера для нього закрита, можуть розвинутися далеко не безневинні явища, які провокують повільне згасання організму («у мене – все в минулому», «нічого нового не станеться», «життя безглузде»).

Причини, що викликають еректильну дисфункцію в 40 років, – багатофакторні, проте особливий вплив надає недолік статевого життя або його одноманітність.

На тлі кризи середнього віку, що супроводжується невротичними розладами, проявляються фізичні, органічні патології: розлади серцево-судинної, гормональної систем, порушення нейрогенних механізмів.

Проблеми передміхурової залози також провокують порушення ерекції. Вчасно не виявлений простат – це пряма загроза розвитку аденоми.
Порушення судинної циркуляції в тілі статевого члена, що спричиняють його млявість, пов’язані також з малорухливим способом життя та виникненням застійних явищ у області малого тазу.

Серед посилюючих факторів:

 • зловживання згубними звичками;
 • регулярні стресові стани;
 • несприятлива екологія (шкідливе виробництво);
 • незбалансоване харчування, що викликає авітаміноз, дефіцит білка.

Сподіватися на те, що чоловіча сила відновиться сама, не слід, так само як і «забувати» про проблему, помилково вважаючи її другорядною, ганебною. Свідома чи вимушена відмова від статевого життя – рівносильна підписанню собі вироку, оскільки різко збільшується ризик інсульту, ішемії, інфаркту.

Ефективний спосіб посилення потенції після 40: життя тільки починається!

Відомий вислів з кіно про те, що після сорока життя лише починається – вже не фразеологізм: після курсу прийому «Тонгкат Алі Платинум» багато хто відкрив для себе нову сторінку статевих взаємин – яскравих, насичених та гармонійних.
Натуральний рослинний комплекс, що складається з чотирьох дієвих компонентів, не лише покращує потенцію, але й позбавляє причин, що викликають еректильну дисфункцію.

Багато хто після 40 приймає «Тонгкат Алі Платинум» з метою ефективної профілактики розладів сечостатевої системи. Важливий аспект: біокомплекс не має побічних ефектів, а тому абсолютно безпечний!

Замовити оригінальний засіб для профілактики інтимних розладів можна тільки на офіційному сайті. Вся інформація про клієнтів – суворо конфіденційна!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)