наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Вікова імпотенція

Існує думка, що кожен прожитий рік не йде на користь чоловічій силі, тож, чим старшим стає чоловік, тим слабша його сексуальна енергія.

На підтвердження цього кажуть факти. За статистикою, проблеми з еректильною функцією виникають у:

 • понад 20% чоловіків у віці 20-30 років;
 • 30% – у віці 30-40 років;
 • 45% – у 40-50-річних;
 • близько 55% – у чоловіків за 50 років.

Втім, у багатьох країнах світу показник вікової імпотенції не настільки песимістичний. Наприклад, в Азії та східних регіонах активне статеве життя ведуть і в 70, і навіть 90 років! На доказ цього можна привести низький рівень захворювань сечостатевої системи, а також поширені випадки пізнього батьківства. Що ж цьому сприяє?

Причини вікової імпотенції у чоловіків

Для початку необхідно розібратися у факторах, що викликають зниження потенції з віком. Серед причин психологічного та органічного характеру:

 • генетична схильність;
 • неправильний спосіб життя;
 • незбалансоване харчування;
 • розвиток захворювань внутрішніх систем й органів;
 • зловживання шкідливими звичками;
 • психологічні розлади;
 • травми, застійні процеси у тканинах органів малого тазу;
 • прийом препаратів, що нівелюють статеву функцію.

За погіршенням генофонду стоїть «омолодження» імпотенції, але чи слід вважати нормою еректильну дисфункцію у чоловіка 50-55 років, повного фізичних сил й творчих планів на майбутнє?

Чим обумовлена ​​та посилена вікова імпотенція

Природа створила людину здатною до зачаття та народження дітей навіть у зрілому віці, а тому наділила чоловічий організм необхідною силою й статевої енергією.

Відтак, причини, що провокують вікові еректильні дисфункції, – лише надбані за життя: це результат неправильного ставлення до власного здоров’я й, зокрема, відсутності профілактики статевого безсилля.

Як правило, у людей 50-60 років (і старших), які страждають на діагностовані сексуальні розлади, спостерігається низький рівень статевого гормону.
Дослідження підтверджують: ерекція слабшає або зовсім відсутня через слабку пропускну здатність судин, які живлять кров’ю тільце члена. Знижується також еластичність білкової оболонки, що теж пов’язано зі зниженням природного рівня колагену та ішемією печеристих тіл.

Простатит, уретрит та інші захворювання сечостатевої системи – вірні «віщуни» й супутники еректильної дисфункції. До зменшення частоти та тривалості ерекції призводить також вимушена відмова від активного статевого життя, викликана, наприклад, небажанням сексуального контакту з боку партнерки. Але ж про здоров’я чоловіка, у першу чергу, повинна дбати його дружина!

Вікова еректильна дисфункція – не вирок!

Повернімось до статистики. Культивація здорового способу життя й регулярний прийом натуральних рослинних компонентів, що впливають на статеву сферу чоловіка, сприяють тому, що в більшості країн східно-азіатського регіону про вікову імпотенцію навіть не згадують.

У складі біологічного комплексу «Тонгкат Алі Платінум» – рослинні компоненти, сила яких підтверджена тисячоліттями: це корінь Еврікоми довголистої (друга назва – корінь Тонгкат), екстракти кори Йохимбе, Муіра пуама й кореню Женьшеню. Склад ефективний не лише для усунення причин вікової імпотенції, але й профілактики статевого безсилля у 20-40 років.

Після курсового прийому засобу ви можете відчути відновлення еректильної функції. Ще одна перевага «Тонгкат Алі Платінум» – відсутність побічних ефектів, тож його вживання призведе лише до покращення здоров’я!

Як доводить практика, повернути радості повноцінного життя можна навіть у вельми шанованому віці. Замовляйте оригінальний «Тонгкат Алі» лише на офіційному сайті – у нас!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)