наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат Алі Платинум для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків

Існує думка, що для зачаття дитини досить відмовитися від контрацепції та визначити період овуляції. Це помилковий стереотип.

Засіб для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків – в Україні!

Існує думка, що для зачаття дитини досить відмовитися від контрацепції та визначити період овуляції. Це помилковий стереотип. Подружжя має звернути увагу на вік, стан свого здоров’я і, що важливо, якість спермограми. Саме останній фактор часто спрацьовує не на користь пари, яка бажає стати батьками.

Поліпшення репродуктивної функції – одне з завдань у боротьбі з чоловічим безпліддям, над якою працюють генетики, гінекологи, урологи. Що ж передбачає якість спермограми?

При аналізі насінної рідини враховується об’єм сперми, яка виділяється за раз. Показник має бути не менше 2 мл (це мінімум, адже в середньому норма становить до 5 мл). Зниження об’єму сперми – сигнал про збій в репродуктивній системі чоловіка.

Також враховується кількість (млн) сперматозоїдів на 1 мл сперми – цей показник має становити не менше 10 млн на 1 мл (здорова норма – 40 млн на 1 мл).
Важлива також рухливість сперматозоїдів: клітин, готових до запліднення, має бути не менше 60% загального обсягу (решту складають мало- і нерухомі сперматозоїди, причому останніх повинно бути не більше 15%).

При порушенні показників спермограми призначають препарати для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків. Після курсу прийому, аналіз повторюють, при цьому важливо також виключити проблеми з репродуктивною функцією у жінки.

Причини зниження якості чоловічого сім’я

Серед причин, що погіршують якість спермограми, найбільш поширені:

  • генетичні;
  • екологічні;
  • біологічні;
  • фізіологічні.

Засоби для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків призначають за умов гормональних збоїв, порушенні виробітку тестостерону.

Для нормального розвитку сперматозоїдів потрібен спеціальний температурний режим. При сидячому способі життя, коли відбуваються застійні процеси в органах малого тазу, цієї норми часто не дотримуються.

Вкрай негативно на якість сперми впливають алкоголь, нікотин, наркотики. Прийом 80 грамів спиртного за добу сприяє тому, що сперматозоїди атрофуються, а їх генетична інформація спотворюється.

Щоби поліпшити якісний показник сперми, необхідно захистити себе від стресових ситуацій.

На дані спермограми впливають також регулярність та якість статевого життя. За умов тривалого утримання, об’єм сперми, що виділяється, різко знижується.

Що приймати для поліпшення репродуктивної функції?

Щоби поліпшити функціональність репродуктивної системи чоловіка, необхідно приймати препарати та вітаміни, які цілеспрямовано діють на:

  • вироблення тестостерону (підвищується в 4,4 рази);
  • поліпшення якості секрету;
  • підвищення або зміцнення потенції;
  • ліквідацію застійних процесів в органах малого тазу.

Унікальний біологічний комплекс «Тонгкат Алі Платинум» – засіб для поліпшення репродуктивної функції чоловіків по усім її показниками. До складу 100% натурального продукту входять рослинні компоненти, цілюща сила яких перевірена століттями.

Сотні чоловіків вже пізнали щастя, в тому числі й пізнього батьківства, після курсу прийому біологічного препарату. Їхній досвід гідний наслідування.

Замовити оригінальний «Тонгкат Алі Платинум» від виробника можна тільки на офіційному сайті tongkat.ua. Якщо ви купуєте препарат для поліпшення репродуктивної функції з рук або у сумнівного дистриб’ютора – ви купуєте підробку! Будьте уважні!

Залиште заявку на сайті – і наш представник вам зателефонує. Уся інформація про «Тонгкат Алі Платинум» представлена ​​для ознайомлення онлайн.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)