наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Тонгкат Алі Платинум для підвищення тестостерону

Максимальний рівень тестостерону, який виробляє чоловічий організм, спостерігається у 18-20 років, після чого показник поступово падає (приблизно на 1% у рік).

Чоловіча сила у будь-якому віці: оригінальний препарат для підвищення тестостерону

Часто відвідування уролога, ендокринолога або сексопатолога закінчується призначенням засобів для підвищення рівня тестостерону.

Чоловічий андроген-гормон виробляється в результаті периферичного метаболізму. Продукт синтезації холестерину продукується пріоритетно у сім’яниках чоловіків (у малій кількості – в яєчниках жінок).

Тестостерон впливає на формування та розвиток кістково-м’язової тканини й відповідає, в тому числі, за виробництво сперматозоїдів. Для чоловіка нормальний рівень тестостерону – це фізична сила, сексуальна енергія, приваблива зовнішність, здоров’я внутрішніх органів, темперамент й навіть настрій.

Рівень гормону залежить від різних зовнішніх і біологічних факторів:

  • фізичної активності;
  • способу життя;
  • раціону харчування;
  • віку;
  • екології тощо.

При порушенні функції вироблення чоловічого гормону й зниженні якості його секрету, призначають засоби для підвищення тестостерону. Лідером у вирішенні проблем, пов’язаних з репродуктивною сферою, вважається біологічний препарат «Тонгкат Алі Платинум», компоненти якого за рівнем ефективності впливу на організм аналогів не мають.

Чому необхідні препарати для підняття рівня тестостерону?

Максимальний рівень тестостерону, який виробляє чоловічий організм, спостерігається у 18-20 років, після чого показник поступово падає (приблизно на 1% у рік). Відчутний брак тестостерону – після 55-60 років, коли починаються дисфункції сечостатевої системи.

Багато хто впевнений, що з виходом на пенсію про радощі інтимного життя можна забути, але це – лише помилковий стереотип. Тестостерон виробляється в чоловічому організмі навіть в 90 років, тому достатньо придбати ефективний засіб для його підвищення та пройти курс прийому, щоби знову насолоджуватися сексом.

Зрілі роки – не єдина причина згасання чоловічої сили: все частіше на прийом до фахівців приходять люди середнього та молодого віку, які вже зіткнулися з серйозними проблемами статевої сфери. Але чому?

На думку вчених, природа «спроектувала» людину таким чином, аби вона могла давати потомство практично до похилого віку. Однак вироблення тестостерону помітно знижується через:

  • малу рухливість;
  • регулярні стреси;
  • порушення харчування та ожиріння;
  • пристрасті до шкідливих звичок (спиртних напоїв, куріння);
  • екологічно неблагонадійне оточення.

Нерідко перераховані чинники працюють в комплексі: офісний співробітник, який проживає і працює в загазованому мегаполісі, що віддає перевагу фастфуду або каві з цигаркою замість повноцінного сніданку чи обіду – ось потенційний претендент на препарати для підвищення рівня тестостерону. І добре, якщо людина рано чи пізно приходить до аргументованого вирішення їх приймати!

Виникає питання: а що буде, якщо відмовитися від засобу, який підвищує тестостерон?

Сексуальність, витривалість у інтимній близькості, плодючість, висока якість сперми, рельєфна мускулатура – це не єдині «плюси» нормального гормонального фону. Тестостерон також «відповідає» за роботу серця й судин!

Згідно висновків кардіологів з медуніверситету в Шеффілді (Англія), саме дефіцит андрогену тестостерону є головною причиною інсульту та інфаркту міокарда у чоловіків у віці до 45 років.

Ідеальний засіб для підвищення рівня тестостерону є!

Якщо в організмі чоловіка не вистачає якоїсь біологічної «цеглинки» – природа знає, як йому допомогти. Унікальний лікарський склад «Тонгкат Алі Платинум» – це сила чотирьох найпотужніших компонентів, які відомі народній медицині століттями.

В основу композиту входять витяжки з кореня Еврікоми довголистої (інша назва рослини – Тонгкат), кореня Женьшеню, кори Йохимбе й кори Муіра.

Кожен рослинний елемент має власну силу, яка працює на клітинному рівні. Але в поєднанні вони формують ефективну природну «зброю», здатну знищити не лише проблему чоловічої репродуктивної сфери, а й причину її виникнення.

Препарати для збільшення тестостерону у чоловіків представлені різними найменуваннями, але ефективний, безпечний і 100% натуральний – лише «Тонгкат Алі Платинум»!

Замовити сертифіковані капсули ви можете тільки на офіційному сайті компанії-дистриб’ютора, тобто, у нас.

Заповніть відповідні поля для зворотного зв’язку – і наш представник зателефонує за вказаним номером. Ми гарантуємо повну анонімність всім нашим клієнтам, оскільки дійсно хочемо їм допомогти!

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)