наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Чоловіки завжди залишаються чоловіками

Порушення ерекції - делікатна проблема, про яку говорити важко, незручно, але все-таки треба, хоча б на сторінках цього сайту, присвяченого проблемі відновлення чоловічої сили.

Основою чоловічої сексуальності є тестостерон - гормон, що виробляється статевими залозами і частково корою наднирників. Вироблення тестостерону триває протягом усього життя, але має свої вікові особливості.Пік припадає на 20-25 років, потім починається ні дуже помітне, але поступове зниження його концентрації. У чоловіків за 60 рівень тестостерону на 40-50% нижче, ніж у 25-річних.

Якщо уважно подивитися на графік, то видно, що падіння рівня тестостерону протягом життя не настільки критично, щоб викликати проблеми з еректильною функцією. Фахівці-андрологи вважають, що в кожному представника сильної статі генетично закладені величезні сексуальні можливості, так званий, 15-кратний запас міцності. На їхню думку, будь-який чоловік здатний задовольняти п`ятнадцять жінок аж до самих похилого віку. Так чому ж у багатьох чоловіків, які ще не досягли 40 років, виникають проблеми з потенцією? Відповідь і простий і складний одночасно. Чоловічий організм - досить тонкий механізм, де будь-які фізіологічні або психологічні проблеми позначаються на еректильної функції.

На чоловічій силі відбивається все: гормональні зрушення, порушення кровообігу, збої в роботі нервової системи, стреси. А якщо додати до цього нездоровий спосіб життя -куреніе, вживання спиртного, надмірна вага, зниження рухової активності і несприятливі екологічні фактори, то стає зрозуміло, куди йде 15-кратний запас сексуальної міцності. Але чоловіки на те й чоловіки, щоб не здаватися перед труднощами, головне, пам’ятати, що еректильна дисфункція - це не вирок, а стан, який успішно піддається корекції. З чого ж почати?

У першу чергу, визначте, які чинники вашому житті можуть негативно позначатися на сексуальному житті. Може, у вас хронічний недосип або стрес? Або ви багато їсте смаженого і жирного? А, може, ви вже забули, коли востаннє гуляли далі, ніж до машини? Статті, розміщені на нашому сайті, допоможуть вам зрозуміти, звідки «ростуть ноги» у вашої проблеми і виправити ситуацію.

Головний редактор журналу The Journal of Sexual Medicine Ірвін Голдстейн каже: «Є багато факторів розвитку сексуальної дисфункції, які людина не може контролювати, але спосіб життя - це особистий вибір». По-друге, не зайвим буде і візит до лікаря. Не буває такого, щоб абсолютно здоровий чоловік раптом почав відчувати проблеми в сексуальному житті. Можливо, у вас присутні які-небудь захворювання, про які ви не здогадуєтеся. Лікар зможе визначити, що відбувається і дасть необхідні поради.

По-третє, дізнайтеся більше інформації про препарати, що підвищують рівень тестостерону і загальний тонус організму. Одне з найефективніших засобів для зміцнення чоловічої сили - натуральний продукт Тонгкат, у складі якого тільки природні компоненти: екстракт кореня женьшеню, бджолине маточне молочко і екстракт еврікоми довголистої. Ці компоненти допомагають чоловічому організму відновити загальну і сексуальну енергію.

І дуже важливо, щоб ви не ставили хрест на своїй сексуальності, а при перших ознаках нестабільності починали діяти - це запорука ваших перемог на всіх фронтах, у тому числі і на любовному.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)