наверх
На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Історія

Багатовікова мудрість корінних народів Південно-Східної Азії споконвіку була об’єктом жадання всіх великих завойовників Сходу. Однак, ні Олександр Македонський, ні хто-небудь ще ззовні, так і не зміг пізнати секретів їх чудотворних зілля. Таємниці унікальних трав’яних екстрактів передавалися верховними малазійськими жерцями від покоління до покоління. І навіть сучасна медицина, здатна вже назвати всі компоненти давнього настою, так і не в силах розпізнати їх правильного співвідношення ...

Секретна малазійська формула, яка століттями використовувалася для загального оздоровлення організму та підвищення статевого потягу, залишилася доступна лише обраним числа нащадків древніх жерців. Однак, на жаль, факт розпізнання компонентів зілля призвів до справжнього буму спроб різних країн самостійно виготовити унікальне природне ліки. Хоча, невірне його змішання може викликати лише негативний ефект.

В силу історично сформованої реальності, на сьогоднішній день в Україні лише натуральний продукт Тонгкат™ Алі Платинум можна вважати дійсно легендарним Тонгкатом. Тонгкат™ Алі Платинум виробляється в нашій країні на сучасному фармацевтичному виробництві за міжнародними стандартами якості з імпортної сертифікованої сировини з дотриманням всіх вимог українського законодавства у сфері охорони здоров’я.

Єдиним дистриб’ютором Тонгкат™ Алі Платинум в Україні є наша компанія.

Тонгкат™ Алі Платинум - це унікальний засіб для підвищення потенції, розрахований на поліпшення якості сексу. Продукт продовжує оргазм, зміцнює ерекцію, посилює бажання, продовжує статевий акт, збільшує статеву чутливість, покращує кровообіг в органах малого таза, зводячи до мінімуму ризик серйозних чоловічих захворювань, стимулює імунітет, поліпшує загальне самопочуття, знімає розумову і фізичну втому, а також підвищує працездатність .

Рецептура, що лежить в основі Тонгкат™ Алі Платинум, створена науково обґрунтованим методом через об’єднання корисних властивостей відомих афродизіяків: екстракту кори йохимбе, екстракту кори Муірапуама, екстракту кореня женьшеню та головного компонента - легендарного малазійського кореню Тонгкат. Чагарникова рослина Тонгкат по праву вважається одним з найбільш екологічно чистих рослин на нашій Планеті, так як виростати воно може тільки в субтропічних лісах Малайзії, не займаних сучасною цивілізацією. Більше того, своїм корінням Тонгкат йде у благодатний ґрунт на три з зайвим метра, що дозволяє йому харчуватися чудодійною енергією із самих надр Землі.

Таким чином, продукт Тонгкат™ Алі Платинум, вироблений в Україні, уособлює всю чистоту природних інгредієнтів в сукупності з багатовіковою таємницею малайзійської формули справжньої чоловічої сили.

Один крок до стійкої ерекціі:

ТонгкатТМ Алі Платинум або NEW Tongkat® Master Skill

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

044 454 14 14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)