наверх
На время особого режима работает телефон +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції у 30-річних чоловіків: проблематика і відновлення еректильної функції

Зниження потенції у чоловіків в 30 років – нонсенс, адже це найактивніший вік, коли здобувають освіту, будують плани на майбутнє, успішно їх досягаючи. А ще – закохуються, заводять сім’ю, стають батьками …

Еректильна дисфункція в 30 років – грім серед ясного неба, який буквально перекреслює всі життєві проекти. Симптомами статевого розладу слід вважати ситуації, коли:

  • ерекція надто коротка або періодично повністю відсутня;
  • не відбувається еякуляція;
  • збудження зникає під час інтимної близькості.

Ерекція – це результат спільної роботи трьох систем: гормональної, судинної та м’язової. Викид чоловічого гормону в кров викликає сильне розширення стінок венозних тканин. Твердість статевого члена знижується через недостатню наповнюваність печеристих камер (тобто, при порушенні кровообігу), що викликано біологічними і психоемоційними факторами.

Причини проблем з потенцією в 30-річному віці

Як правило, найчастіше проблеми з потенцією після 30 років пов’язані зі зміною якості та кількості чоловічого гормону, який виробляється організмом.

Статеві розлади викликають також патології сечостатевої системи: переохолодження, яке спровокувало простатит, уретрит, венеричні захворювання і т.п. Далі в списку: порушення гормонального фону й патології судин. Також причинами статевих дисфункцій в такому молодому віці стають стреси, надмірні психологічні навантаження, депресивні стани.

У групі ризику молодих імпотентів – люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, цілодобово сидять за робочим столом або комп’ютером (оскільки застійні процеси в тканинах органів малого таза згубно впливають на інтимну сферу).

Важливий фактор – зловживання шкідливими звичками й прийом психотропних препаратів, які деформують адекватне сприйняття організмом нейронних сигналів.

У 30-річного чоловіка із заниженою самооцінкою також спостерігаються проблеми з еректильною функцією. Та чи варто вважати ситуацію вироком? Ні!

Ефективний біокомплекс «Тонгкат Алі Платинум» (в складі якого ви знайдете перелік унікальних компонентів) здатен вирішити проблеми інтимного характеру в будь-якому віці, а також не допустити їх проявів в майбутньому.

Лікування і профілактика розладів

За статистикою, лише кожний п’ятий чоловік готовий говорити про власні статеві проблеми. Основна частина вирішує про недугу мовчати, вважаючи тему ганебною. І це – головна небезпека.

Якщо не впроваджувати дієвих методів, спрямованих на поліпшення потенції, в 30-40 років чоловік може стати повним імпотентом. Це означає, що він, скоріш за все, поповнить список самотніх людей, а на тлі безлічі психологічних комплексів, у нього поступово розвинеться цілий «букет» серйозних захворювань (серцево-судинної, імунної, гормональної систем).

Засіб для поліпшення еректильної функції слід приймати для профілактики недуги. Навіть якщо наразі чоловік на свою природну силу не скаржиться, це не означає, що в його організмі не відбуваються приховані згубні процеси.

Ефективність курсу прийому «Тонгкат Алі Платинум» пролонгована. Комплексно впливаючи на організм, натуральний біосклад сприяє оптимізації функцій всіх систем і внутрішніх органів.

У підсумку, стабілізується гормональний фон, поліпшується кровообіг, тканини стають більш динамічними, а настрій – піднесеним!

Уникайте підробок. Замовити оригінальний «Тонгкат Алі Платинум» для вирішення проблем, пов’язаних з чоловічим здоров’ям, можна лише на офіційному сайті.

Один шаг до устойчивой эрекции:

ТонгкатТМ Али Платинум или NEW Tongkat® Master Skill

Наши специалисты подберут для Вас индивидуальный курс приема
и рассчитают его стоимость.

044 454 14 14

(звонки на территории Украины со стационарного телефона бесплатно, с мобильного – по тарифам оператора)