Тонкат Али Платинум в Украине

100% натуральний склад

Формула запатентована

Корінь Тонгкат

Корінь Тонгкат

Ефективно підвищує рівень гормону тестостерону в крові, покращує потенцію, чоловічу силу, сексуальний потяг. Корінь рослини Тонгкат - це потужний природний афродизіак.

Корінь Женьшеню

Корінь Женьшеню

Глікозиди женьшеня при м'язовій навантаженні допомагають організму виробляти гормони захисту від шкідливих впливів, що замінює собою витрату енергії м'язів.

Бджолине маточне молочко

Йохимбе

Сексуальний стимулятор сприяє виробленню чоловічих статевих гормонів, а як активний синоліптик та адреноблокатор стимулює кровообіг в органах малого тазу.

Дізнатися більшеПрепарат «Тонгкат»: відновіть здорову потенцію всього за один курс!

Серед «незручних» тем, про які недоречно говорити уголос – проблеми з потенцією, пов’язані з віковими та біологічними дисфункціями організму. За статистикою, кожен третій чоловік у віці від 35 років і двоє з трьох після 45 перебувають у так званій групі ризику із захворювань, що провокують статеве безсилля.

Багато хто з чоловіків, стикаючись з імпотенцією, занурюються у себе, «ставлять хрест» на природних радощах життя. Деякі не готові здаватися одразу, тому намагаються побороти недугу, вдаючись до народних (не завжди ефективних!) засобів.

Відважні та сміливі реагують на яскраву рекламу, яка обіцяє миттєву дію від якоїсь «диво-пігулки». Потенція повертається, але ненадовго, й для нової хвилі статевої сили необхідна чергова порція препаратів, синтетичний склад яких тимчасово підвищує лібідо, але негативно впливає на організм.
Замкнуте коло. Але чи є вихід з ситуації, що склалася? Чи можна купити безпечний засіб для підвищення потенції?

«Тонгкат Алі Платинум» на ринку вже 10 років, й саме його назвали символом чоловічого успіху! Здорова сексуальна енергія без шкоди для організму тепер можлива в будь-якому віці, що доводять численні відгуки!

Ціна «Тонгкат» цілком прийнятна, тоді як користь від прийому препарату важко оцінити у виключно грошовому еквіваленті. Чоловічий препарат “Tongkat Ali Platinum” – це:

Складові препарату «Тонгкат»

«Тонгкат Алі Платинум» – натуральний препарат, що на 100% складається з біологічних компонентів. В основі унікальної малайзійської рецептури – екстракти рослин, які поліпшують потенцію й гармонізують діяльність чоловічої статевої сфери.

Продукт сертифікований. Клінічні випробування властивостей інгредієнтів підтверджують ефективність впливу на організм в цілому і безпеку застосування.

У складі препарату:

Як діє “Tongkat Ali Platinum”

Еврікома довголиста (корінь Тонгкат) – малазійська рослина, яка також відома під назвою Посох (Корінь) Алі. Цілющі властивості Еврікоми відомі з давніх-давен: чоловіки використовували її не лише для підвищення лібідо, але й в якості ефективного загальнозміцнюючого засобу при перевтомі, фізичному виснаженні, після перенесених захворювань ендокринної, нервової системи. Корінь Тонгкат сприяє підвищенню рівня й поліпшенню якості тестостерону.

Фізіологічна дія Йохимбе зумовлена розширенням кровоносних судин у області статевих органів чоловіка. Це сексуальний стимулятор при виробленні тестостерону, отож, сприяє посиленню ерекції.

Як впливає «Тонгкат» на організм чоловіка, який вживає цей препарат? Позитивні зміни відбуваються у двох напрямках – фізіологічному й емоційному.

Посилення лібідо – результат відновлення гормонального фону та підвищення рівня тестостерону. В результаті поліпшення циркуляції крові в зоні малого тазу, тільце пеніса збільшується в обсязі: він стає більш твердим, а ерекція – тривалою.

Із посиленням еректильної функції стимулюються емоційні переживання, які також є важливим аспектом близькості.

Чому необхідно приймати капсули «Тонгкат Алі Платинум»

Регулярне інтимне життя сприяє ліквідації застійних процесів у тканинах органів чоловічої сечостатевої системи. В результаті, істотно знижується ризик розвитку уретриту, простатиту, аденоми та інших поширених недуг.

Проблеми з імпотенцією – не лише відмова від повноцінного статевого життя, а й прямий шлях до:

З появою на ринку України препарату «Тонгкат Алі Платинум», купити натуральний засіб змогли сотні чоловіків, які позбулися проблем, пов’язаних з дисфункцією репродуктивної системи. Зник і фундамент проблеми: після курсу прийому «Тонгкат», вони знову відчули себе молодими та міцними!

Емоційні фарби життя повернулися навіть до тих чоловіків, які давно переступили дітородний вік. Як показує практика, потужна ерекція можлива, навіть коли вам за 90!

Де купити оригінальний «Тонгкат Алі Платинум» за доступною ціною?

Слава про чудодійний препарат “Tongkat Ali Platinum” сприяє, на жаль, і такому неприємному ефекту, як підробка оригіналу. Щоби не стати жертвами шахраїв, охочих збагатитися на вашій інтимній проблемі, не купуйте «Тонгкат» з рук та у сумнівних дистриб’юторів – це небезпечно для здоров’я, оскільки заявлені в сертифікованій рецептурі унікальні рослинні компоненти в підробках відсутні або замінені.

Оригінальний «Тонгкат Алі Платинум», котрий відповідає стандартам безпеки, можна замовити на офіційному сайті tongkat.ua в режимі реального часу. Препарат практично без протипоказань (виняток становить індивідуальна непереносимість складових).

Ми розуміємо делікатність вашої проблеми, а тому гарантуємо повну конфіденційність. Будь-які питання щодо дії препарату та оформлення замовлення ви можете поставити нашому фахівцеві в режимі онлайн або за телефоном.


Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)