Склад

  • Екстракт кореня еврикоми довголистої (Корінь Тонгкат™) – 200 мг
  • Екстракт кори йохімбе – 120 мг
  • Екстракт кори муіра пуама – 90 мг
  • Екстракт кореня женьшеню – 50 мг

Дізнайтеся, що являє собою кожен з інгредієнтів і як він діє.

Корінь еврікоми довголистої
(Корінь Тонгкат™)

Це наукова назва малазійського рослини Euricoma Longifolia Jack, яке місцеві називають Корінь Алі, або Посох Алі. У цій місцевості рослина сторіччями використовувалося для загального оздоровлення організму та підвищення статевого потягу. Дія кореня багаторазово перевищує ефект усіх існуючих аналогів. З цієї причини дана добавка є безперечним лідером на ринку. Еврікома не тільки підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, але також має чарівну властивість звільняти т.зв. "пов’язаний" тестостерон. У нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який "чіпляє" молекули тестостерону й інших гормонів і робить їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів у кров’яному руслі. Ця дія еврікоми значно підвищує рівень вільного тестостерону.

Екстракт кори йохимбе

Фізіологічна дія йохимбе (лат. Pausinystaliajohimbe чи Corynantheyohimbe) базується перш за все розширенням судин, в першу чергу в зоні малого тазу як в чоловіків так і в жінок. Це сексуальний стимулятор сприяє виробленню чоловічих статевих гормонів, а як активний синоліптик та адреноблокатор стимулює кровообіг до органів та слизових малого тазу, таким чином подовжуючи та посилюючи ерекцію.

Одночасно дія йохимбе стимулює зону спинного мозку, особливо його нервових вузлів, які керують ерекцією. Тим самим сприяє посиленню сексуальних відчуттів та оргазму , провокує легку зміну свідомості та приємну ейфорію як наслідок.

Екстракт кори муіра пуама

Муіра пуама – лікарська рослина родом з Бразилії. Как засіб для стимуляції потенції традиційно використовується жителями Південної Америки , а у сьогоденні зростає його популярність як потужний афродозіяк - посилювач потенції, тонізуючий засіб та стимулятор нервової системи.

Також його використовують як засіб для покращення настрою та стимулятор сексуальності для людей схильних до депресії та стресу. Адже дуже часто низька сексуальна активність свідчить, що особа знаходиться на початковій або середній стадії депресії.

Екстракт кореня женьшеню

Також називають коренем життя, проте навіть стародавні легенди не змогли передати всіх чудових лікарських властивостей цієї рослини. Женьшень має найширшим спектром дії на людський організм. Останні досліди показали, що глікозиди женьшеня, які знаходяться в живих клітинах, при напрузі (наприклад, м’язовому) допомагають виробляти організму гормони захисту від шкідливих впливів, замінюючи собою право розпорядитися енергії м’язів. При цьому дія женьшеня таке, що воно передбачає використання допоміжних лікарських засобів.

Компанія-виробник:

Україна, 2074, Черкаська обл., Смілянський р-н., С. Сунки, вул. Центральна, 1.

На замовлення ТОВ «Брейнстор». Власник знаку на товари та послуги «Тонгкат™» № 98787 - ТОВ «Брейнстор».

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)