Питання-відповіді

Якщо у вас немає можливості зателефонувати нам, пропонуємо скористатися цим сервісом. Вам достатньо ввести свій номер телефону, і наш спеціаліст зв’яжеться з вами у зручний для вас час.

Який рівень безпеки прийому ТОНГКАТ ™ АЛІ Платинум?

Безпека продукту 100% .Див. подробиці в розділах «Склад» і «Гарантія»

Як слід приймати цей продукт?

Ми рекомендуємо приймати ТОНГКАТ ™ АЛІ Платинум 1 раз на три дні, а для досягнення додаткового ефекту - за 1:00 до статевого акту.
І в тому, і в іншому випадку результат буде очевидний. Курс залежить від того завдання, яке Ви ставите перед Тонгкат ™. Зателефонуйте нашому фахівцеві і він підбере для Вас оптимальне рішення.

Обмеження за станом здоров’я. Чи можна застосовувати Тонгкат™ Алі Платинум людям з цукровим діабетом, підвищеним артеріальним тиском, із хворим серцем?

Можна. Зміниться лише інтенсивність застосування - подробиці Ви можете уточнити у консультантів Центру.

Статева слабкість, індивідуальна дисфункція або потреба в посиленні еротичних відчуттів. Чи рекомендований препарат у всіх цих випадках?

Так. Застосовуючи курсовий прийом, Ви одержуєте гарантований терапевтичний ефект. Приймаючи Тонгкат™ разово, Ви одержуєте безпечний ефективний стимулятор потенції.

Чи може Тонгкат™ Алі Платинум бути рекомендований жінкам?

Жінкам рекомендується приймати Тонгкат™ Алі Платинум для посилення бажання, збільшення сексуальної активності. Тонгкат™ Алі Платинум подарує їм більш яскраві хвилини сексуальної близькості за рахунок додаткової стимуляції нервових закінчень та припливу крові до статевих органів.

Чи сумісний прийом Тонгкат™ Алі Платинум з алкоголем?

Ефективність впливу Тонгкат™ Алі Платинум не знижується, якщо витримати невелику паузу між споживанням спиртного й прийомом Тонгкат™ Алі Платинум, перерви у півгодини буває достатньо.

Скільки коштує доставка?

Доставка здійснюється безкоштовно.

Як швидко здійснюється доставка?

Ваше замовлення може бути доставлене у той же день по Києву і протягом 6 днів – по Україні. Доставка Нова пошта, Укрпошта.

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)