Гарантія

Гарантії на продукт

1. Клінічні випробування дії складових продукту були проведені у профільному медичному закладі у відповідності з міжнародним протоколом. Дослідження, проведені Українським Інститутом сексології та андрології, клінікою сексології та андрології Інституту Урології АМН України, клінічно підтвердили його властивості, дієвість та безпеку, та дозволили рекомендувати продукт до використання.

Продукт пройшов повний комплекс реєстраційних та контрольних заходів, передбачених положеннями чинного законодавства України та міжнародними нормами у галузі гарантії якості виробництва та дотримання умов реалізації БАД.

2. Тільки справжній продукт Тонгкат™ Алі Платинум має ексклюзивне упакування і захищений оригінальною наклейкою з голографічним зображенням.

3. Ми є власниками торгової марки Тонгкат в Україні

Гарантії на придбання

Ми настільки впевнені в якості Тонгкат™ Алі Платинум , що гарантуємо Вам повернення грошей за препарат, якщо Ви вирішите, що результат недостатній. Протягом 90 днів з дати продажу, зазначеної в квитанції про сплату або касовому чеку, ми повернемо Вам гроші за невикористані упаковки Тонгкат™ Алі Платинум.

Для цього Вам, просто, потрібно зв’язатися з нами!

Прохання враховувати, що для повноцінного повернення Вам необхідно повідомити номер замовлення й пред’явити платіжний документ.

Також просимо з розумінням поставитися до того, що ми не відшкодовуємо поштові й інші витрати по доставці.

Ми відкриті для спілкування з питань використання і придбання препарату

У будь-який зручний для Вас момент Ви маєте можливість одержати уточнюючу інформацію від консультантів:

Гаряча лінія (дзвінок у межах України зі стаціонарного телефону безкоштовний, з мобільного – за тарифами оператора):

0-800-503-088, або 0-44-454-14-14

  • Понеділок - п’ятниця з 9:00 до 18:00
  • Субота, неділя – вихідний

Стережіться підробок

Тонгкат™ Алі Платинум виробляється в Україні на ексклюзивне замовлення компанії ТОВ "Брейнстор" - єдиного дистриб’ютора цього продукту на території України та власника торгової марки ТОНГКАТ.