Тонгкат ТМ Алі Платинум

Тонгкат ТМ Алі Платинум - 100% натуральний продукт, створений за малазійскою рецептурою, для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу. Вплив на організм чоловіка відбувається відразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції і збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Продукт Тонгкат ТМ Алі Платинум здатний підвищити рівень тестостерону в крові в 4.4 рази, що незмінно призводить до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого таза. Таким чином, збільшується кровообіг, і, як наслідок, посилюється наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого і відбувається значне збільшення його розміру, а ерекція стає більш стійкою і тривалою, даруючи чоловіку здатність до декількох повторних статевих актів..

Легендарний корінь Тонгкат і корінь Женьшеню стимулюють вироблення тестостерону в організмі мужчини. Надаючи комплексний вплив за рахунок потужного викиду тестостерону в кров, Тонгкат ТМ Алі Платинум має виражену анаболічну дію, приводячи не тільки до підвищення сексуальних можливостей, але і до збільшення м’язової маси, фізичної сили і витривалості.

Наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах області малого тазу, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат ТМ Алі Платинум комплексно вирішує багато найважливіших питання чоловічого здоров’я, тому показання до застосування даного продукту достатньо широкі.