Питання

Де придбати?

Замовити за телефоном:

Якщо у вас немає можливості зателефонувати нам, пропонуємо скористатися цим сервісом. Вам достатньо ввести свій номер телефону, і наш спеціаліст зв’яжеться з вами у зручний для вас час.

Який рівень безпеки прийому ТОНГКАТ ™ АЛІ Платинум?

Безпека продукту 100% .Див. подробиці в розділах «Склад» і «Гарантія»

Як слід приймати цей продукт?

Ми рекомендуємо приймати ТОНГКАТ ™ АЛІ Платинум 1 раз на три дні, а для досягнення додаткового ефекту - за 1:00 до статевого акту.
І в тому, і в іншому випадку результат буде очевидний. Курс залежить від того завдання, яке Ви ставите перед Тонгкат ™. Зателефонуйте нашому фахівцеві і він підбере для Вас оптимальне рішення.

Обмеження за станом здоров’я. Чи можна застосовувати Тонгкат™ Алі Платинум людям з цукровим діабетом, підвищеним артеріальним тиском, із хворим серцем?

Можна. Зміниться лише інтенсивність застосування - подробиці Ви можете уточнити у консультантів Центру.

Статева слабкість, індивідуальна дисфункція або потреба в посиленні еротичних відчуттів. Чи рекомендований препарат у всіх цих випадках?

Так. Застосовуючи курсовий прийом, Ви одержуєте гарантований терапевтичний ефект. Приймаючи Тонгкат™ разово, Ви одержуєте безпечний ефективний стимулятор потенції.

Чи може Тонгкат™ Алі Платинум бути рекомендований жінкам?

Жінкам рекомендується приймати Тонгкат™ Алі Платинум для посилення бажання, збільшення сексуальної активності. Тонгкат™ Алі Платинум подарує їм більш яскраві хвилини сексуальної близькості за рахунок додаткової стимуляції нервових закінчень та припливу крові до статевих органів.

Чи сумісний прийом Тонгкат™ Алі Платинум з алкоголем?

Ефективність впливу Тонгкат™ Алі Платинум не знижується, якщо витримати невелику паузу між споживанням спиртного й прийомом Тонгкат™ Алі Платинум, перерви у півгодини буває достатньо.

Скільки коштує доставка?

Доставка здійснюється безкоштовно.

Як швидко здійснюється доставка?

Ваше замовлення може бути доставлене у той же день по Києву і протягом 6 днів – по Україні. Доставка Нова пошта, Укрпошта.

Отримайте консультацію експерта

Напишіть свій номер та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста

Один крок до стійкої ерекціі

Наші спеціалісти підберуть для Вас індивідуальний курс прийому та розрахують його вартість.

0-800-503-088 044-454-14-14

(Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовні, з мобільного - за тарифами оператора)